Aktuality - SPRÁVNE OZNAČENIE DOMOV A POŠTOVÝCH SCHRÁNOK

ilustračné foto

V mesiaci august budú postupne doručované do schránok domácností v Stupave, oznámenia o čase a mieste konania volieb spolu so zoznamom zaregistrovaných kandidátov.

Oznámenie sa doručuje na adresu - domácnosť, nie na meno voliča. To znamená, že ak sú na danej adrese viaceré osoby, oprávnené voliť v meste Stupava, nedoručí sa každej osobe, ale iba jedno na jednu adresu.

Roznos budú vykonávať osoby, ktoré o to prejavili záujem. Žiadame preto všetkých obyvateľov, aby si označili svoje domy a poštové schránky súpisným a orientačným číslom a tak umožnili bezproblémový roznos.

Zároveň vyzývame voličov v meste Stupava, ak im nebude doručené oznámenie do termínu stanoveného Ministerstvom vnútra SR, teda do 5. septembra 2023, aby na túto skutočnosť upozornili na mailovej adrese: volby2023@stupava.sk

Ďakujeme.

Dátum vloženia: 28. 7. 2023 10:25