Aktuality - STUPAVSKÉ NOVINY UŽ ČOSKORO VO VAŠICH SCHRÁNKACH

STUPAVSKÉ NOVINY

Prvé tohtoročné číslo Stupavských novín je nabité informáciami a dobrými témami. Nájdete tu užitočný plánik zdravotného strediska aj s kontaktmi a ordinačnými hodinami.

V najnovšom čísle Stupavských novín si môžete prečítať, aké sú zámery vedenia mesta na najbližšie obdobie, aj súhrn všetkých dôležitých informácií z decembrového mestského zastupiteľstva.

Nájdete tu nové rozdelenie spádových území materských škôl, či rozdelenie volebných okrskov pre voľby prezidenta Slovenskej republiky.

Pripravili sme prehľadný plánik zdravotného strediska aj s kontaktmi a ordinačnými hodinami lekárov.

Zisťovali sme, čo bude s budovou bývalého Agrosolu.

Nechýbajú články z histórie, zo života školy, rady pre záhradkárov, zaujímavé rozhovory a veľa ďalšieho čítania.

Dátum vloženia: 23. 2. 2024 13:45
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 2. 2024 13:56