Aktuality - VĎAKA VŠETKÝM NAŠIM UČITEĽOM

VĎAKA VŠETKÝM NAŠIM UČITEĽOM

Predstavitelia vedenia mesta osobne zablahoželali pedagogickým zamestnancom v našich školských zariadeniach k nastávajúcemu Dňu učiteľov.

V pondelok 25. marca primátor Peter Novisedlák a viceprimátor mesta Robert Kazarka navštívili Základnú školu kpt. Jána Nálepku, kde sa prihovorili a poďakovali všetkým prítomným pedagógom za ich prácu a formovanie mladej stupavskej generácie.

V utorok 26. marca primátor navštívil všetky materské školy, kde osobne zablahoželal pani učiteľkám. Rovnako v utorok sa v podvečerných hodinách uskutočnil koncert ku dňu učiteľov v priestoroch Základnej umeleckej školy, kde sa prítomným učiteľom prihovoril a poďakoval za ich prácu viceprimátor mesta a odovzdal im kvety.

Všetkým učiteľom za ich prácu ďakujeme a veríme že ich potešil kvietok ako náš prejav vďaky.

Foto: Peter Kubička

Dátum vloženia: 27. 3. 2024 16:04