Aktuality - ZMENA VOLEBNÝCH MIESTNOSTÍ PRE OKRSKY 2, 3, 8

ilustračná foto

Blížia sa voľby prezidenta Slovenskej republiky, ktoré sa uskutočnia dňa 23.3.2024, druhé kolo 6.4.2024. Informujeme voličov z volebných okrskov 2, 3 a 8, že sa zmenila volebná miestnosť týchto okrskov a to nasledovne:

Okrsok č. 2 – doteraz bola volebná miestnosť v Materskej škole na Marcheggskej ulici č. 58, teraz je to Ekocentrum na Hlavnej ul. č. 9C.

Okrsok č. 3  - doteraz bola volebná miestnosť v Základnej umeleckej škole na Cintorínskej ul. č. 2, teraz je to Základná škola kpt. J. Nálepku na Školskej ul. č. 2.

Okrsok č. 8 – doteraz bola volebná miestnosť v Materskej škole na Hviezdoslavovej ul. č. 8, teraz je to Obecný dom Mást, na Hviezdoslavovej ul. č. 44.

K zmene volebných miestností sme pristúpili z priestorových a technických dôvodov.

Vzhľadom na vyššie spomenuté oznámenie, si dovoľujeme voličom z okrsku č. 2 bližšie upresniť polohu Ekocentra, aj keď dúfame, že ho v rámci rôznych podujatí už navštívili. Ekocentrum sa nachádza v Malom Parku za budovou veterinárnej ambulancie a hlavný prístup do volebnej miestnosti bude od Hlavnej ulice – oproti mestskému úradu popri spomínanej veterinárnej ambulancii.

trasa ekocentrum

Dátum vloženia: 21. 3. 2024 7:28