STUPAVSKÉ BLESKOVKY 43

STUPAVSKÉ BLESKOVKY 43 Stupavské bleskovky vám aj dnes prinášajú informácie z diania v meste Stupava za uplynulý 43. týždeň (19. – 25.10.2020).

✅ Zasadalo mestské zastupiteľstvo.

✅Zamestnanci Verejnoprospešných služieb sa venovali koseniu a upratovaniu cintorínov, dezinfikovali verejné priestranstvá na hlavných ťahoch a označovali smetné nádoby novým systémom identifikácie platiteľa. Určite vás potešila aj nová kvetinová výzdoba, ktorú vysadili v centre mestečka.

✅Začali sa realizovať práce súvisiace so stavebnou úpravou mestskej komunikácie na Marcheggskej ulici.

✅Mestská polícia sa zamerala na kontrolu zákazu vjazdu automobilov nad 7,5 tony na Záhumenskej ulici a Devínskej ceste. Kontrolovali dodržiavanie opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR počas zasadnutia mestského zastupiteľstva, zadokumentovali a následne odstúpili kompetentnému pracovníkovi mestského úradu neoprávnenú rozkopávku na Marianskej ulici.

Vytvorené: 3. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 3. 11. 2020 16:45