AKTUÁLNE: OZNAM O UZAVRETÍ MESTSKÉHO ÚRADU STUPAVA

AKTUÁLNE: OZNAM O UZAVRETÍ MESTSKÉHO ÚRADU STUPAVA Oznamujeme verejnosti, že Mestský úrad Stupava bude pre verejnosť uzavretý v dňoch streda 09.09.2020 od 15:15 hod. a vo štvrtok 10.09.2020 (celý deň).

Uzavretie mestského úradu je preventívnym opatrením z dôvodu potvrdeného kontaktu zamestnanca mesta Stupava s osobou nakazenou ochorením COVID-19.

Taktiež pripomíname, že uzavretie mestského úradu v piatok 11.09.2020 z technických dôvodov zostáva v platnosti.

Vaše podania mestu Stupava môžete doručiť mestu vložením do schránky pri vchode do mestského úradu, mailom na adresu info@stupava.sk alebo elektronickou poštou prostredníctvom Ústredného portálu verejnej správy. Podateľňa prevezme Vaše podanie iba v prípade, ak je nevyhnutné potvrdenie o prevzatí tohto podania.

Ďakujeme za pochopenie.

Vytvorené: 9. 9. 2020