ZELENŠIA PEŠIA ZÓNA

ZELENŠIA PEŠIA ZÓNA V rámci dotačnej schémy Bratislavského samosprávneho kraja bola mestu Stupava schválená dotácia na projekt "Zelenšia pešia zóna v meste Stupava".

V rámci dotačnej schémy Bratislavského samosprávneho kraja „Individuálna dotácia z BSK 2021" bola mestu Stupava schválená dotácia na projekt „Zelenšia pešia zóna v meste Stupava“.

Prostredníctvom poskytnutej dotácie pracovníci Verejnoprospešných služieb Stupava zrealizovali kladenie vegetačného koberca v okolí kmeňov stromov vysadených pozdĺž pešej zóny. Výsledkom projektu je zvýšenie atraktivity priestoru pešej zóny so zachovaním jej oddychového charakteru a vyzdvihnutím okrasnej funkcie zelene.

Pešia zóna tak podporí kolorit mesta a taktiež výraznou mierou pozitívne ovplyvní jeho psychologickú, sociologickú a estetickú hodnotu.

Logo BSK

Príloha