ŽIACI POKRAČUJÚ DIŠTANČNE

ŽIACI POKRAČUJÚ DIŠTANČNE Žiaci sa budú naďalej vzdelávať dištančne, do škôlok sa nevrátia ani naši najmenší. Dôvodom je pretrvávajúca nepriaznivá pandemická situácia.

Pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti (tzv. home-office) a nemajú inú alternatívu, ako sa postarať o dieťa, budú k dispozícii:

1. Materské školy (MŠ Hviezdoslavova, MŠ J. Kráľa, MŠ Marcheggská, MŠ Ružová) - za dodržania všetkých opatrení proti šíreniu ochorenia COVID 19. Bližšie informácie o dobe prevádzky materských škôl poskytne vedenie konkrétnej materskej školy.

2. Školský klub detí v priestoroch Základnej školy kpt. Nálepku v Stupave – opäť za dodržania všetkých opatrení proti šíreniu ochorenia COVID 19, v čase od 7.30 do 15.30 hod. V pondelok 25. januára 2021 nebude k dispozícii školská jedáleň, preto odporúčame rodičom zabezpečiť deťom dostatok stravy na celú dobu pobytu v ŠKD. Školský klub detí zároveň nezabezpečuje online účasť na vyučovacom procese. ŠKD bude v prevádzke pre žiakov prvého stupňa, teda 1. až 4. ročníky základnej školy.

Pre materské školy, ako aj pre základnú školu platí, že dieťa môže byť prijaté na základe potvrdenia zákonného zástupcu od zamestnávateľa - to znamená, že povaha jeho práce mu neumožňuje využívať tzv. home-office.

O ďalšom postupe od februára vás budeme opäť informovať.

Mesto Stupava ako zriaďovateľ vyššie spomenutých škôl bude postupovať v súlade s aktuálnymi rozhodnutiami Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a v zmysle platných nariadení a opatrení.

Vytvorené: 22. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 1. 2021 17:32