AKTUÁLNE: OD ZAJTRA REGULOVANÝ VSTUP NA MESTSKÝ A STAVEBNÝ ÚRAD

AKTUÁLNE: OD ZAJTRA REGULOVANÝ VSTUP NA MESTSKÝ A STAVEBNÝ ÚRAD Z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie a rozhodnutia krízového štábu mesta Stupavy sa zavádza od 20.10.2020 regulovaný vstup do priestorov mestského úradu.

Úradné a stránkové hodiny sa nemenia. Občanom sa odporúča vybavovať úradné záležitosti prednostne elektronicky alebo telefonicky.

Vstup do podateľne bude umožnený naraz iba jednej osobe. Pre podávanie písomností sa odporúča prednostne využívať schránku umiestnenú pred vstupnými dverami do budovy mestského úradu.

Vstup návštevníkov na pracoviská mestského úradu (v hlavnej budove) je koordinovaný zamestnancom mestského úradu. Návštevníci majú k dispozícii vo vstupnej chodbe telefón, ktorým si privolajú príslušného referenta.

Vstup návštevníkov na pracoviská stavebného úradu je koordinovaný zamestnancom stavebného úradu. Na vstupných dverách na stavebný úrad budú zverejnené telefónne čísla, cez ktoré si návštevníci môžu príslušného referenta privolať.

Pre všetky pracoviská sa stanovujú tieto zásady:

✅ Pri vstupe do budovy sú návštevníci povinní mať ochranné rúška a použiť dezinfekciu rúk.

✅ Zamestnanec mestského úradu je oprávnený odmerať návštevníkovi teplotu bezkontaktným teplomerom a v prípade teploty nad 37° C neumožniť vstup do budovy.

✅ Zamestnanec mestského úradu má právo nevybaviť občana s príznakmi ochorenia. Má právo vzdialiť sa od neho, resp. opustiť miestnosť, ak ju nebude chcieť dobrovoľne opustiť občan s príznakmi.

Ďakujeme, že rešpektujete opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Vytvorené: 19. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 19. 10. 2020 16:08