INFORMÁCIA O PODANÝCH KANDIDÁTNYCH LISTINÁCH – VOĽBY 2022

INFORMÁCIA O PODANÝCH KANDIDÁTNYCH LISTINÁCH – VOĽBY 2022 1 Zapisovateľovi Mestskej volebnej komisie v Stupave boli v zákonom stanovej lehote (30.08.2022 do 24:00 h) doručené kandidátne listiny s nasledovnými kandidátmi na primátora mesta Stupava.

Kandidáti:

Hana Haldová, Ing., nezávislá

Peter Novisedlák, Mgr. MBA, Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO

Marek Petráš, Ing., SME RODINA, ZA ĽUDÍ

Ján Rigler, Ing., HLAS – sociálna demokracia

Zapisovateľovi Mestskej volebnej komisie v Stupave boli v zákonom stanovej lehote (30.08.2022 do 24:00 h) doručené tiež kandidátne listiny 43 záujemcov na post poslanca Mestského zastupiteľstva v Stupave, kde sa obsadzuje 16 poslaneckých mandátov.

V súčasnosti zapisovateľ Mestskej volebnej komisie v Stupave zisťuje, či doručené kandidátne listiny spĺňajú všetky náležitosti určené zákonom č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Následne zapisovateľ Mestskej volebnej komisie v Stupave predloží kandidátne listiny Mestskej volebnej komisii v Stupave na preskúmanie a registráciu na jej prvom zasadaní. Prvé zasadnutie sa uskutoční najneskôr 7. septembra 2022. Po registrácii budú zverejnené zoznamy kandidátov.

Vytvorené: 2. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 2. 9. 2022 16:08