OZNÁMENIE O STAVEBNEJ ČINNOSTI V MESTE STUPAVA

OZNÁMENIE O STAVEBNEJ ČINNOSTI V MESTE STUPAVA Od 23.10. do 15.11.2019 mesto Stupava udelilo spoločnosti SPP povolenie na rozkopávkové práce. Viac v príspevku.

Od 23.10. do 15.11.2019 mesto Stupava udelilo spoločnosti SPP (zodp. pracovník Ing. Michal Kubů, tel.č. 0902 941 580) povolenie na rozkopávku chodníka na Hlavnej ulici v úseku od križovatky s Marcheggskou ul. (Nám. M.R.Štefánika) po križovatku s Mlynskou ul. v súvislosti s uskutočňovaním stavebných prác spojených s rekonštrukciou plynovodov, ktoré sú v súčasnosti v havarijnom stave s početnými únikmi plynu.

Paralelne s rekonštrukciou plynového potrubia bude v tomto úseku chodníka prebiehať pokládka optických káblov spoločnosti Slovak Telekom (zodp. pracovník Roman Šoka, tel.č. 0911 014 567).

Stavebné práce a s nimi spojené rozkopávky si vyžiadajú dopravné obmedzenia najmä pešej dopravy.
Žiadame všetkých chodcov, aby rešpektovali dopravné značenie a tento úsek chodníka využívali výlučne v prípade potreby prístupu do existujúcich prevádzok (obchody, pošta atď.) umiestnených v tomto úseku chodníka, ktorých chod by nemal byť výstavbou obmedzený.

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, resp. sťažností volajte na uvedené čísla zodpovedných pracovníkov.

Ospravedlňujeme sa za dočasné obmedzenia a ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Vytvorené: 25. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 25. 10. 2019 10:09