OZNAMY O STAVEBNEJ ČINNOSTI

OZNAMY O STAVEBNEJ ČINNOSTI Mesto Stupava informuje občanov o stavebnej činnosti na Karpatskej a Marcheggskej ulici.

KRIŽOVATKA ULÍC KARPATSKÁ - BAZOVÁ

Mesto Stupava dáva na vedomie, že 12. novembra (utorok) budú zahájené stavebné práce na komunikácii na Karpatskej ulici, v križovatke s Bazovou ulicou. Práce potrvajú zhruba tri dni a vyžiadajú si obmedzenie dopravy na tomto úseku cesty. Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby venovali zvýšenú pozornosť pri prechode a prejazde týmto úsekom.

KRIŽOVATKA ULÍC MARCHEGGSKA – ZÁHRADNÁ

Mesto Stupava dáva na vedomie, že 13. novembra (streda) budú zahájené stavebné práce na komunikácii na Marcheggskej ulici, v mieste pred materskou školou. Práce potrvajú zhruba desať dní a vyžiadajú si obmedzenie dopravy a na nevyhnutný čas aj úplnú uzávierku tejto časti komunikácie. Prosíme všetkých vodičov, aby sa vyhli tomuto úseku miestnej komunikácie a na prejazd použili Keltskú a Bitúnkovú ulicu.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Vytvorené: 11. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 11. 11. 2019 11:27