POKRAČUJEME V ODOVZDÁVANÍ KOMPOSTÉROV

POKRAČUJEME V ODOVZDÁVANÍ KOMPOSTÉROV Referát odpadového hospodárstva oznamuje verejnosti, že v mesiacoch júl a august 2019 pokračuje bezplatné odovzdávanie kompostérov.
  • Je potrebné prísť vyplniť Protokol o odovzdaní kompostéra na mestský úrad, kancelária č. 1.06 a preukázať sa občianskym preukazom. Odovzdávací protokol by mal prísť vypísať vlastník pozemku alebo poverený zástupca,  alebo obyvateľ s trvalým pobytom v rodinnom dome. Ak má vlastník rodinného domu trvalý pobyt v inom meste ako v Stupave, musí sa preukázať listom vlastníctva.
  • Kompostéry sa budú vydávať vo Verejnoprospešných službách Stupava, Dlhá 11. Pretože majú váhu cca 30 kg (podľa objemu), odporúčame prísť si pre ne autom, príp. káričkou.
  • Vyzdvihnutie kompostéra si treba dohodnúť individuálne na telefónnom čísle Verejnoprospešných služieb Stupava, Dlhá 11, 02/659 34 112.

Vytvorené: 16. 7. 2019
Posledná aktualizácia: 16. 7. 2019 10:36