REGISTRÁCIA NA ANTIGÉNOVÉ TESTOVANIE

REGISTRÁCIA NA ANTIGÉNOVÉ TESTOVANIE Mesto Stupava zverejňuje odkazy na objednávací systém antigénového testovania v Stupave v dňoch 13. a 14. februára 2021.

V Stupave bude zriadených šesť odberových miest:

1. MOM 1 - Agátová 7 (Barónové) rezervovať TU (systém je po uplynutí termínu deaktivovaný)

2. MOM 2 - Agátová 7 (Barónové) rezervovať TU

3. MKIC 1 - vchod z Agátovej        rezervovať TU

4. MKIC 2 - vchod z Kúpeľnej        rezervovať TU

5. ŠPORTOVÁ HALA 1 - Školská bez rezervačného systému

6. ŠPORTOVÁ HALA 2 - Školská bez rezervačného systému

AKtualizácia: K 12.2.2021 o 9.00 hod. sú všetky termíny rezervačného systému plne obsadené.

Čas odberov je od 8.00 do 20.00 hod., obedná prestávka od 12.00 do 12.30 hod., prestávka na večeru od 18.00 do 18.30 hod. Posledné odbery na všetkých pracoviskách sa realizujú o 19.40 hod.

Zákonní zástupcovia detí (kvôli nástupu dieťaťa do školského zariadenia) môžu využiť ktorékoľvek odberové pracovisko.

Ako si vytvoriť rezerváciu?

KROK 1 – vyberte miesto odberu (MOM 1, MOM 2, ...)

KROK 2 – vyberte dátum odberu

KROK 3 – vyberte presný čas odberu (buď dopoludnia, alebo popoludní)

KROK 4 – vyplňte vaše osobné údaje (poznámka nie je povinná)

KROK 5 -  potvrďte súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami

Tu si overte všetky vami zadané údaje (správnosť e-mailovej adresy, ako aj mena a priezviska). Až následne vykonajte POSLEDNÝ KROK – REZERVOVAŤ.

Treba dodržať presný čas odberu podľa rezervácie!

Na jeden 5-minútový časový interval systém umožňuje rezerváciu max. 3 osôb. Každá osoba však musí mať vytvorenú vlastnú registráciu! (napr. ak chcete registrovať okrem seba ešte manžela/manželku, rodiča či dieťa, je potrebné, aby ste pre každú takúto osobu vytvorili registráciu samostatne)

Potvrdzujúci e-mail môže byť doručený v priebehu jednej hodiny (vzhľadom na vyťaženosť systému).

Vytvorené: 11. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 17. 2. 2021 19:11