REGISTRÁCIA NA ANTIGÉNOVÉ TESTOVANIE

REGISTRÁCIA NA ANTIGÉNOVÉ TESTOVANIE Mesto Stupava zverejňuje odkazy na objednávací systém posledného plošného testovania v Stupave v dňoch 20. a 21. februára 2021.

Mobilné odberové miesta budú zriadené nasledovne:

AKTUALIZÁCIA 18.2.2021 o 12.00 hod.: VŠETKY TERMÍNY SÚ OBSADENÉ.

1. MKIC vchod z Agátovej,   SO+NE     rezervovať TU

2. MKIC vchod z Kúpeľnej,   SO+NE     rezervovať TU

3. MOM 1 Barónové,            iba NE      rezervovať TU      SO bez rezervačného systému

4. MOM 2 Barónové,            iba NE      rezervovať TU      SO bez rezervačného systému

5. ŠPORTOVÁ HALA             SO+NE     bez rezervačného systému

6. ŠPORTOVÁ HALA             SO+NE     bez rezervačného systému

Zákonní zástupcovia detí (kvôli nástupu dieťaťa do školského zariadenia) môžu využiť ktorékoľvek odberové pracovisko.

Ako si vytvoriť rezerváciu?

KROK 1 – vyberte miesto odberu (MOM 1, MOM 2, ...)

KROK 2 – vyberte dátum odberu

KROK 3 – vyberte presný čas odberu (buď dopoludnia, alebo popoludní)

KROK 4 – vyplňte vaše osobné údaje (poznámka nie je povinná)

KROK 5 -  potvrďte súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami

Tu si overte všetky vami zadané údaje (správnosť e-mailovej adresy, ako aj mena a priezviska). Až následne vykonajte POSLEDNÝ KROK – REZERVOVAŤ.

Treba dodržať presný čas odberu podľa rezervácie!

Na jeden 5-minútový časový interval systém umožňuje rezerváciu max. 3 osôb. Každá osoba však musí mať vytvorenú vlastnú registráciu! (napr. ak chcete registrovať okrem seba ešte manžela/manželku, rodiča či dieťa, je potrebné, aby ste pre každú takúto osobu vytvorili registráciu samostatne)

Potvrdzujúci e-mail môže byť doručený v priebehu jednej hodiny (vzhľadom na vyťaženosť systému).

Sobota 20. februára 2021 v čase od 8.00 do 18.00 hod. (obed 12.00 – 12.30):

1. Mestské kultúrne a informačné centrum (MKIC) 1, vchod z Agátovej – na rezervačný systém
  2. Mestské kultúrne a informačné centrum (MKIC) 2, vchod z Kúpeľnej – na rezervačný systém
  3. Školská športová hala 1 – bez rezervačného systému
  4. Školská športová hala 2 – bez rezervačného systému

Posledné odbery sa realizujú o 17.40 hod.

Okrem týchto štyroch odberových miest budú v sobotu v prevádzke aj dve stále „momky“ na Agátovej 7 v Stupave. Keďže tieto odberové pracoviská sú zriadené súkromným subjektom na základe zmluvy s Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky, budú v prevádzke v osobitnom režime, a to v čase od 9.00 do 17.30 hod. (obed 13.00 – 13.30):

1. MOM 1, Barónové – bez rezervačného systému
  2. MOM 2, Barónové – bez rezervačného systému

Posledné odbery sa realizujú vždy polhodinu pred uzavretím prevádzky.

Nedeľa 21. februára 2021 v čase od 8.00 do 18.00 hod. (obed 12.00 – 12.30):

1. Mestské kultúrne a informačné centrum (MKIC) 1, vchod z Agátovej – na rezervačný systém
  3. MOM 1, Barónové – na rezervačný systém
  4. MOM 2, Barónové – na rezervačný systém
  5. Školská športová hala 1 – bez rezervačného systému
  6. Školská športová hala 2 – bez rezervačného systému

Posledné odbery sa realizujú o 17.40 hod.

Vytvorené: 18. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 25. 2. 2021 21:45