STUPAVSKÉ BLESKOVKY 6

STUPAVSKÉ BLESKOVKY 6 Stupavské bleskovky vám aj dnes prinášajú informácie z diania v meste za uplynulý týždeň (8.-14.2.2021).

✅ Samospráva sa spolupodieľala na príprave a organizácii antigénového testovania, niektorí zamestnanci vypomáhali a boli v teréne aj počas víkendových skríningov.

✅ Zasadal krízový štáb mesta.

✅ Z iniciatívy Ministerstva dopravy a výstavby SR sa na mestskom úrade uskutočnilo stretnutie vedenia mesta s ministrom dopravy a výstavby SR Andrejom Doležalom.

✅ Vedenie MKIC sa zúčastnilo na zasadnutiach krízového štábu mesta, spolu so zamestnancami pripravovali odberové miesta v priestoroch MKIC, cez víkend vypomáhali počas skríningu.

✅ Mestská polícia poskytovala prvú predlekársku pomoc do príchodu RZP zranenej ležiacej osobe na zastávke autobusu pri hoteli Eminent. Vykonávala náhodné kontroly protipandemických opatrení v prevádzkach na území mesta Stupava. Zabezpečovala verejný poriadok pri plošnom testovaní počas víkendu.

✅ Zamestnanci Verejnoprospešných služieb Stupava sa venovali v poslednom týždni popri bežnej činnosti najmä zimnej údržbe chodníkov a ciest. Zároveň zabezpečili odvoz bahna z Pivovarského rybníka, orezy polámaných stromov, začali pripravovať aj materiál na úpravu zábradlia drevených mostíkov v parku a dokončili úpravu cesty do záhradných osád.

Vytvorené: 19. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 19. 2. 2021 8:48